Temporada Ingleses Florianopolis Sc
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement ligt op 4 km afstand van Praia do Santinho. Dit appartement van 72 m² kan tot 4 huisvesten.
Het 2-badkamer appartement bevindt zich in de Ingleses wijk, op korte rijafstand van 10 minuten van het Playa Brava strand.
Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartementen bieden gasten een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning.
Er is ook een complete keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid. Main Bus treinstation is op 23 km verderop en Rua Intendente Joao Nunes Vieira bushalte binnen een paar straten van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia dos Ingleses1,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz38 km
- Treinstations
- Main Bus Station24 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement?
Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Rua Intendente Joao Nunes Vieira en deze bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement?
Temporada Ingleses Florianopolis Sc appartement bestaat uit 72 vierkante meter.